Atribuită Cumpărare directă

D.T.A.D. Dispensar Medical Dalga, conform Certificat de Urbanism nr.34/20.05.2021 atasat Planul de situatie pe suport topografic vizat OCPI va fi pus la dispozitie de catre Autoritatea Contractanta

Număr anunț
DA28766530
Autoritate contractantă
COMUNA DOR MARUNT(PRIMARIA DOR MARUNT) (CUI 3796730)
Furnizor / câștigător
ANDERSSEN SRL (CUI 34247855)
Cod CPV
71322000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.882 RON
Valoare atribuită
5.882 RON
Data publicării
15.09.2021 00:00
Data finalizării
15.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.882 RON

din 5.882 RON estimat