Atribuită Cumpărare directă

D.G.A.S.P.C. Sector 6 doreste sa achizitioneze 4 bucati Avizier magnetic 60x90 cm, 301061104 si 1 bucata Avizier magnetic 45x60 cm, 301061103, cu livrare la C.P.V. Floare Rosie, Strada Floare Rosie nr. 7A, Sector 6, Bucuresti.

Număr anunț
DA28758664
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI SECTOR 6 (CUI 17300924)
Furnizor / câștigător
TIK MEDIA SOLUTIONS SRL (CUI 31094773)
Cod CPV
30192170-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.294 RON
Valoare atribuită
2.294 RON
Data publicării
14.09.2021 00:00
Data finalizării
15.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.294 RON

din 2.294 RON estimat