Atribuită
Cumpărare directă
Siguranta automata 32A - cu diferential automat, 1P+N 30 mA, curba C, 4.5 kA 230V 50Hz - 10 Buc x 82,29 Siguranta automata 25A - cu diferential automat, 1P+N 30 mA, curba C, 4.5 kA 230V 50Hz - 10 Buc x 84,86 Siguranta automata 16A - cu diferential automat, 1P+N 30 mA, curba C, 4.5 kA 230V 50Hz - 20 Buc x 75,33 Siguranta automata 10A - cu diferential automat, 1P+N 30 mA, curba C, 4.5 kA 230V 50Hz - 20 Buc x 79,56 Siguranta automata 4P - 16A, curba C, 4,5kA, 400V, 50 Hz cu prindere pe sina DIN 35 - 5 Buc x 66,70 Siguranta automata 4P - 25A, curba C, 4,5kA, 400V, 50 Hz cu prindere pe sina DIN 35 - 5 Buc x 75,95 Siguranta automata 4P - 32A, curba C, 4,5kA, 400V, 50 Hz cu prindere pe sina DIN 35 - 5 Buc x 75,26 Siguranta automata 4P - 40A, curba C, 4,5kA, 400V, 50 Hz cu prindere pe sina DIN 35 - 5 Buc x 77,68 Siguranta automata 1P+N, 10A, curba C, 4.5kA, 230V, cu prindere pe sina DIN 35 - 10 Buc x 16,10 Siguranta automata 1P+N, 16A, curba C, 4.5kA, 230V, cu prindere pe sina DIN 35 - 10 Buc x 16,19 Siguranta automata 1P+N, 20A, curba C, 4.5kA, 230V, cu prindere pe sina DIN 35 - 10 Buc x 16,10 Siguranta automata bipolara 20A, curba C, 4.5kA, 230V, cu prindere pe sina DIN 35 - 10 Buc x 37,40 Siguranta automata bipolara 25A, curba C, 4.5kA, 230V, cu prindere pe sina DIN 35 - 10 Buc x 38,63 Siguranta automata bipolara 32A, curba C, 4.5kA, 230V, cu prindere pe sina DIN 35 - 10 Buc x 39,01 Intrerupator automat tip USOL 100A - 3P, curba C, 36kA, 380/415V, 50Hz - monta
- Număr anunț
- DA28773207
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Protectie Interna (CUI 36755310)
- Furnizor / câștigător
- DANAVIZ SRL (CUI 12509076)
- Cod CPV
- 31321210-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.030 RON
- Valoare atribuită
- 11.030 RON
- Data publicării
- 16.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.