Atribuită Cumpărare directă

Cantitate totala comandata esalonat conform contract nr.11568/30.07.2021

Număr anunț
DA28771807
Autoritate contractantă
SANATORIUL BALNEAR SI DE RECUPERARE TECHIRGHIOL (CUI 4300868)
Furnizor / câștigător
BRAND CLASS COMPLET SRL (CUI 34218876)
Cod CPV
03221113-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.000 RON
Valoare atribuită
2.000 RON
Data publicării
16.09.2021 00:00
Data finalizării
17.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.000 RON

din 2.000 RON estimat