Atribuită Cumpărare directă

EUR4807 HARTIE COPIATOR A4 NAUTILUS RECYCLED 10 TOP 16 NOK323509 DOSAR PLASTIC A4 CU SINA SI GAURI NOKI ROSU 40 BUC 0.5 PGN070702 BIBLIORAFT A4 7,5CM PP ECONOMY BLUEMARIN 15 BUC 6 DBT03501 INTERCALATOR/SEPARATOR 10.5X24CM 100BUC/SET ALBASTRU 2 SET 9 LEC344701 PIX K15 SCHNEIDER ALBASTRU 40 BUC 2 ROT2007252 CREION MECANIC 0,7MM TIKKY ROTRING ALBASTRU DESCHIS 40 BUC 10 FBC120700 MINA CREION 0,7MM HB SUPER-POLYMER FABER CASTELL 40 BUC 4 KRS47074 STICK NOTES 75X75MM FLUORESCENT KORES 100F PORTOCALIU 2 BUC 3 CHN01700 AGRAFE COLOR 28MM 70/CUTIE 2 CUT 4 NOK4830 FOLIE PROTECTIE STANDARD A4 100/SET NOKI 2 SET 9 PGN580152 CAIET A5 80FILE BASIC PIGNA DICTANDO 40 BUC 5 XRX94182 HARTIE COPIATOR MIX PAL 5X50 COLI/TOP XEROX 10 TOP 23 KRS12402 LIPICI STICK 40G KORES 40 BUC 4 KIN31712 PLASTILINA 10CUL/SET KOH-I-NOOR 40 CUT 5 PGN3666 PENSULE 6/SET NR.2/4/6/8/10/12 PIGNA 40 SET 9 CHN18800 ACUARELE 12 CULORI/SET 40 BUC 7 ALT10526 MASCA FACIALA DE UZ GENERAL MARIME S 1,025 BUC 1.3 ALT2562901 DEZINFECTANT GEL 50ML LORIS 40 BUC 5 KRS93212 CREIOANE COLORATE TRIANGULAR DUO12/SET+ASCUTITOARE 40 SET 10 70701 TONER MINOLTA TN 324 BK 1 250

Număr anunț
DA28847155
Autoritate contractantă
Scoala Profesionala Gropnita (CUI 17140750)
Furnizor / câștigător
BLUE OFFICE TRADING SRL (CUI 34545118)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.572 RON
Valoare atribuită
4.572 RON
Data publicării
24.09.2021 00:00
Data finalizării
24.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.572 RON

din 4.572 RON estimat