Atribuită Cumpărare directă

1. Pinion inferior 12 dinti - 2 buc= 1394,40 Lei + TVA 2. Pinion superior 12 dinti - 2 buc= 1394,40 Lei + TVA 3. Aparatoare - 8buc = 438,24 Lei + TVA 4. Surub patrat - 2 buc = 657,36 Lei + TVA 5. Piulita autoblocanta - 2 buc = 119,52 Lei + TVA

Număr anunț
DA28769152
Autoritate contractantă
SERVICII DE GOSPODARIRE URBANA PLOIESTI S.R.L. (CUI 27449967)
Furnizor / câștigător
TEHRON MACHINES SRL (CUI 21249668)
Cod CPV
16800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.003 RON
Valoare atribuită
4.003 RON
Data publicării
15.09.2021 00:00
Data finalizării
16.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.003 RON

din 4.003 RON estimat