Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de deszapezire : personal de interventie 2 persoane x 3 luni, de la 01.12.2021 pana la 28.02.2022. Cheltuieli salariale totale 22.200 lei, suma ce se va factura lunar- 7400 lei/luna, la care se adaugă utilajele: Încărcător frontal STALOWA WOLA : 93,50 lei/h, Buldoexcavator Caterpillar: 64,50 lei /h, Freza de zăpadă MURRAY : 19 lei/h, Buldoexcavator JCB 4CX: 64,50 lei /h, Transport cu autoutilitara Mercedes TL-02-EDL: 50 lei/h, Tractor John Deere și încărcătorul frontal JCB: 40 lei/h, Împrăștiere material antiderapant ( Cl de CA, 0,025t, cu 1 tonă de nisip (cu răspândire din Tractor cu sărărița):145.50 lei/tonă, Imprastiere sare 5% cu nisip 95%, cu raspandire mecanizata (Tractor cu sararita):125.50 lei/tona, Muncitori deservire:21.5 lei/h. Preturile nu contin TVA
- Număr anunț
- DA28879814
- Autoritate contractantă
- COMUNA GRECI (CUI 4793960)
- Furnizor / câștigător
- EDILITAR GRECI SRL (CUI 32081372)
- Cod CPV
- 90620000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22.200 RON
- Valoare atribuită
- 22.200 RON
- Data publicării
- 29.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.