Atribuită Cumpărare directă

Autoritatea contractantă dorește să achiziționeze servicii de întreținere automobile în conformitate cu devizul-ofertă nr.BUOF122101780/17.08.2021

Număr anunț
DA28803652
Autoritate contractantă
DIRECTIA MOBILITATE URBANA SECTOR 4 (CUI 38872198)
Furnizor / câștigător
MHS TRUCK SERVICE SRL (CUI 33935139)
Cod CPV
50112100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.438 RON
Valoare atribuită
2.438 RON
Data publicării
20.09.2021 00:00
Data finalizării
20.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.438 RON

din 2.438 RON estimat