Atribuită Cumpărare directă

Pachet servicii cazare Madrid: 7 camere = 29.09.2021 - 01.10.2021; 1 camera 29.09.2021 - 04.10.2021

Număr anunț
DA28828129
Autoritate contractantă
Muzeul National de Istorie a Romaniei (CUI 4192952)
Furnizor / câștigător
MIORIŢA LANDSCAPE TRAVEL SRL (CUI 32959814)
Cod CPV
55110000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.790 RON
Valoare atribuită
11.790 RON
Data publicării
23.09.2021 00:00
Data finalizării
26.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.790 RON

din 11.790 RON estimat