Atribuită Cumpărare directă

ptr 4 meciuri CL - 1) Autocolant cu adeziv removable, grosime 100 microni, printat in policromie, clasa de foc B1, laminat cu folie antiderapanta grosime 100 microni: - 450 x 150 cm = 467,60 lei / buc + TVA (69,30 lei / mp + TVA) - 290 x 95 cm = 190,85 lei / buc + TVA (69,30 lei / mp + TVA) - 450 x 450 cm = 1.410,21 lei / buc + TVA (69,30 lei / mp + TVA) 2) Montaj / demontaj autocolant: - 450 x 150 cm = 133,60 lei / buc + TVA (19,80 lei / mp + TVA) - 290 x 95 cm = 54,43 lei / buc + TVA (19,80 lei / mp + TVA) - 450 x 450 cm = 400,80 lei / buc + TVA (19,80 lei / mp + TVA) 3) Asistenta Tehnica: - 395,84 lei + TV

Număr anunț
DA28789120
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL BUCURESTI (CUI 22389856)
Furnizor / câștigător
AXICO GRUP SRL (CUI 24385699)
Cod CPV
22459100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.709 RON
Valoare atribuită
8.709 RON
Data publicării
17.09.2021 00:00
Data finalizării
20.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.709 RON

din 8.709 RON estimat