Atribuită Cumpărare directă

MATERIALE ELECTRICE FORMATE DIN: INTRERUPATOR PT SCH-5BUCX12.61LEI TUB FLUORESCENT 36W PH-25BUCX7.56LEI STARTER S2-50BUCX1.68LEI STARTER S10-50BUCX1.68LEI PRIZA DUBLA ST CU CP SCH-5BUCX19.33LEI BEC BULB E27 8W-2BUCX32,7731 BEC LED VINTAGE E27 8W-4BUCX15.13LEI SILICON TRANSPARENT-2BUCX13.45LEI. Transport inclus in preț. Termen de livrare: 3 zile. Beneficiar: Fac.de Psihologie-Goia Ilie. Responsabil achizitie: Pop Mugurel.

Număr anunț
DA28769633
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
Furnizor / câștigător
EUROPARTNER CONCEPT SRL (CUI 34558282)
Cod CPV
31731000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
669 RON
Valoare atribuită
669 RON
Data publicării
15.09.2021 00:00
Data finalizării
20.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

669 RON

din 669 RON estimat