Atribuită Cumpărare directă

MATERIALE ELECTRICE FORMATE DIN: SIGURANTA BIPOLARA 16A SCH-3BUCX21,85LEI SIGURANTA BIPOLARA 10A SCH-3BUCX21,85LEI PIAPTAN FN-1BUCX20,17LEI TABLOU ELECTRIC 4M-1BUCX14,29LEI INTRERUPATOR ST SCH-3BUCX15,13LEI PRIZA DUBLA ST CU CP SCH-3BUCX19,33LEI DIBLU+HZ SURUB 8MM-5BUCX1,26LEI CABLU TORSADAT 6MM-100MLX5,46LEI CLEMA CDD PT STALP-10BUCX6,30LEI ANCORA CABLU 6MM-2BUCX4,62LEI CLEMA CAPAT 6MM-2BUCX6,72LEI CABLU MYYM 3X2,MM-15MLX4,63LEI CONDUCTOR AFY 4MM-60MLX0,59LEI SIGURANTA BIPOLARA 25A SCH-1BUCX24,37LEI SIGURANTA BIPOLARA 20A SCH-2BUCX24,37LEI BANDA IZOLATOARE-1BUCX2,52LEI CLEMA PVC PT CABLU-1BUCX11,34LEI. Transport inclus în preț. Termen de livrare: 3 zile. Beneficiar: D.T.Gr.Botanică-Goia Ilie. Responsabil achiziție Pop Mugurel.

Număr anunț
DA28747903
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
Furnizor / câștigător
EUROPARTNER CONCEPT SRL (CUI 34558282)
Cod CPV
31731000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.098 RON
Valoare atribuită
1.098 RON
Data publicării
13.09.2021 00:00
Data finalizării
16.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.098 RON

din 1.098 RON estimat