Atribuită
Cumpărare directă
Avizat de Comisia Nationala de biocide - Aviz 2614BIO/02/12.24 Metode de testare : EN 1040 , EN 1276 Activitate bactericida, funcigida, virucida, micobactericida, sporicida. Compozitie chimica:Peroxid de hidrogen 26%, Acid peracetic 5% Dezinfectant acid, puternic oxidant, nu produce spuma, lipsit de clor, se degradeaza biologic usor.Este eficient pentru toate tipurile de microorganisme chiar si in concentratii scazute si la temperaturi de actiune joase. Ideal pentru dezinfectia chimico termica a tesaturilor. Bidon 25 kg
- Număr anunț
- DA28733153
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
- Furnizor / câștigător
- CLEANING LOGISTIC DISTRIBUTION SRL (CUI 32521457)
- Cod CPV
- 39831200-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.874 RON
- Valoare atribuită
- 2.874 RON
- Data publicării
- 10.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 10.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.