Atribuită Cumpărare directă

DOCUMENTATIE TEHNICA PENTRU AUTORIZATIA DE CONSTRUIRE SI Pth pentru "CONSTRUIRE ZID DE SPRIJIN,TROTUARE SI ISTEMATIZARE VERTICALA LA SCOALA GIMNAZIALA NR.1 SAT IASLOVAT, COMUNA IASLOVAT, JUDETUL SUCEAVA.

Număr anunț
DA28737753
Autoritate contractantă
COMUNA IASLOVAT (CUI 14850370)
Furnizor / câștigător
NEOACTIV SRL (CUI 19333529)
Cod CPV
71000000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28.000 RON
Valoare atribuită
28.000 RON
Data publicării
10.09.2021 00:00
Data finalizării
13.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.000 RON

din 28.000 RON estimat