Atribuită
Cumpărare directă
Realizarea Studiului de fezabilitate pentru obiectivul de investiție: Înființare sistem de alimentare cu apă și canalizare în satele Poiana Mărului,Văleni - Stânișoara și Iesle. Deasemenea obiectul contractului va cuprinde și realizarea studiilor necesare și întocmirea documentațiilor pentru avize. Amplasamentul se poate vizita oricând pentru o evaluare corecta a ofertei.
- Număr anunț
- DA28707005
- Autoritate contractantă
- COMUNA MALINI (CUI 6526587)
- Furnizor / câștigător
- NEOACTIV SRL (CUI 19333529)
- Cod CPV
- 79314000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 130.000 RON
- Valoare atribuită
- 130.000 RON
- Data publicării
- 07.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.