Atribuită Cumpărare directă

Se achizitioneaza aparat de sudura cu urmatoarele caracteristici: TIG/WIG, 200 A, aprindere cu inalta frecventa de utilizare Semi-profesionala Accesorii suplimentare NU A Tensiune 230 V Tensiune maxima de iesire 56 V Curent maxim absorbit 27 A Gama de reglare a curentului 10-200 A Curent de sudare 60% 129 A Curent nominal 200 A Curent maxim de sudare 200 A Putere Factor putere 0.93 Randament sudare - % Putere absorbita 6 kVA Caracteristici operationale Aprindere arc electric aprindere cu inalta frecventa Tip sudura TIG sudura in c.c. sau c.a. Caracteristici adaos Diametru electrozi 1.6-3.2 mm Dotari Valiza de transport NU Functionare 2-4 timpi DA Protectie la suprasarcina NU Protectie la fluctuatii de tensiune NU Protectie termostatica NU Display digital DA Functie arc force DA Functie hot start DA Functie anti-stick NU Functie bi-level NU Functie balance DA Functie Tig Pulse DA Functie EASY PULSE NU Functie THIN SPOT NU Reglare timp de post-gaz NU Racord pentru racire cu apa NU Reglare arc de sudura NU Memorare alarme NU Conector pentru comanda de la distanta NU Set de livrare Cleste de masa Cablu masa 16 mmp - 3 ml Pistolet TIG de 3ml cu intrerupator Dimensiuni Greutate 14.75 kg Dimensiuni (LxlxH) 49.6x21.2x380 mm Informatii suplimentare Clasa protectie IP21S Clasa de izolatie F Informatii suplimentare Gama de curent reglat: TIG 10-200 A / MMA 20-160 A Garantie Garantie persoane fizice 24 luni Garantie persoane juridice 12 luni

Număr anunț
DA28747416
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Intretinere si Gospodarire Municipala Deva (CUI 14024964)
Furnizor / câștigător
WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
Cod CPV
42662100-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.436 RON
Valoare atribuită
2.436 RON
Data publicării
13.09.2021 00:00
Data finalizării
14.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.436 RON

din 2.436 RON estimat