Atribuită
Cumpărare directă
Se achizitioneaza Debitor Metal cu urmatoarele caracteristici:Clasa de utilizare Profesionala Capacitate de taiere profil 45 grade 85x85 mm Capacitate de taiere profil 90 grade 110x110 mm Capacitate de taiere teava 45 grade 85 mm Capacitate de taiere teava 90 grade 158 mm Diametru disc 305x25.4 mm Putere Putere nominala 2000 W Caracteristici operationale Valoare vibratii emise 3.5 m/s2 Turatie la mers in gol 1500 rpm Tip disc de taiere disc cu carburi metalice Dotari Accesorii suplimentare NU Set de livrare 1 panza de fierastrau circular, Expert for steel, 305 x 25,4 x 2,6 mm, 60 Dimensiuni Greutate 20 kg Zgomot Nivel putere sonora 113 dB Informatii suplimentare Informatii suplimentare Pornire lina Taiere fara scantei Ghidaj laser Dimensiuni(LxlxH): 517x327x383 mm Grosimea corpului panzei: 1.8-2.5 mm Garantie Garantie persoane fizice 24 luni Garantie persoane juridice 12 luni
- Număr anunț
- DA28747314
- Autoritate contractantă
- Serviciul Public de Intretinere si Gospodarire Municipala Deva (CUI 14024964)
- Furnizor / câștigător
- WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
- Cod CPV
- 43830000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.137 RON
- Valoare atribuită
- 2.137 RON
- Data publicării
- 13.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 14.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.