Atribuită
Cumpărare directă
Se achizitioneaza betoniera cu urmatoarele caracteristici: Clasa de utilizare Hobby Capacitate cuva 180 l Capacitate mixare 130 l Putere Putere nominala 850 W Caracteristici motor Sistem de transmisie transmisie curea Caracteristici operationale Valoarea vibratiilor emise - m/s2 Diametru gura incarcare cuva 390 mm Material cuva otel Material coroana fonta Dotari Clasa de protectie IP44D Set de livrare Roti de transport Dimensiuni Tensiune 230 V mm Greutate 69 kg Zgomot Nivel putere sonora 102 dB Informatii suplimentare Informatii suplimentare Turatie cuva: 32 rpm Garantie Garantie persoane fizice 24 luni Garantie persoane juridice 12 luni
- Număr anunț
- DA28747255
- Autoritate contractantă
- Serviciul Public de Intretinere si Gospodarire Municipala Deva (CUI 14024964)
- Furnizor / câștigător
- WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
- Cod CPV
- 42641300-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.126 RON
- Valoare atribuită
- 1.126 RON
- Data publicării
- 13.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 14.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.