Atribuită
Cumpărare directă
Se achizitioneaza masina de gaurit cu urmatoarele caracteristici : Cursa de gaurire 90 mm Lungime coloana 650 mm Clasa de utilizare Semi-profesionala Putere : Putere nominala 710 W Gaurire - Insurubare : Diametrul maxim gaurire otel 13 mm Diametrul maxim gaurire lemn 40 mm Caracteristici operationale : Valoarea vibratiilor emise 2.5 m/s2 Turatie de mers in gol 200-2500 rot/min Trepte de viteza 2 Sistem de prindere : Mandrina Rapida Domeniu prindere mandrina 13 mm Dotari : Valiza de transport NU Display digital DA Ghidaj laser DA Turatie reglabila DA Turatie constanta DA Accesorii suplimentare NU Set de livrare Clema cu strangere rapida Limitator paralel Dimensiuni : Greutate 11.2 kg Dimensiuni talpa (Lxl) 330x350 mm Zgomot : Nivel putere sonora 90 dB Informatii suplimentare : Informatii suplimentare Laser pentru precizie la gaurire Turatie la mersul in gol treapta 1: 200-850 rot/min Turatie la mersul in gol treapta 2: 600-2500 rot/min Inaltime totala 650 mm Garantie : Garantie persoane fizice 24 luni Garantie persoane juridice 12 luni
- Număr anunț
- DA28747186
- Autoritate contractantă
- Serviciul Public de Intretinere si Gospodarire Municipala Deva (CUI 14024964)
- Furnizor / câștigător
- WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
- Cod CPV
- 43830000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.133 RON
- Valoare atribuită
- 1.133 RON
- Data publicării
- 13.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 14.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.