Atribuită
Cumpărare directă
Birou cu patru puncte de lucru 210*100*80cm, pal melaminat de 18mm, cant ABS, prevazut cu suport pentru tastatura si blat dublat. Birou cu patru doua puncte de lucru,cu doua sertare si doua picioare inox , pal melaminat de 18mm, cant ABS si feronerie de import. Dim; L=150cm l=120cm h= 74cm
- Număr anunț
- DA28759849
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Pneumoftiziologie Braila (CUI 11333442)
- Furnizor / câștigător
- GEPANDRU MOB S.R.L. (CUI 35610087)
- Cod CPV
- 39121100-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.550 RON
- Valoare atribuită
- 1.550 RON
- Data publicării
- 14.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.