Ofertă acceptată Cumpărare directă

BX147- DACRIL - fir acid poliglicolic, sintetic, resorbabil, multifilament 2, L=300 cm

Număr anunț
DA34543130
Autoritate contractantă
SPITAL MUNICIPAL GHEORGHENI (CUI 4367370)
Cod CPV
33141121-4 · Suturi chirurgicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
16.442.955 RON
Data publicării
22.11.2023 11:23
Data finalizării
24.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.442.955 RON