Atribuită
Cumpărare directă
Pentru implementarea proiectului,,Achizitia de echipamente de tipul tabletelor scolare si a altor echipamente/dispozitive electronice în comuna Rosiori” este necesara achizitionarea serviciilor de consultanta pentru managementul investiției care se refera la planificare si derulare financiaraverificarea eligibilitatii cheltuielior planificate si efectuate de beneficiar si parteneri si a doc aferente, Consultanta in întocmirea cererilor de plata/rambursare a cheltuielilor si a rapoartelor solicitate de autoritatea de management precum si a oricaror alte doc solicitate de catre acesta aferente acestor cereri vederea stabilirii eligibilitatii modificarilor tehnice la proiect si întocmirea documentatiilor privind modificarile de orice tip a contractului de finantare relatia beneficiar-proiectant/ingineri de specialitate/diriginti de santier/experti tehnici/executanti/etc Asistenta la locul de desfasurare a proiectului si la sediul beneficiarului ori de cate ori este necesar la vizitele in teren si oricand pe parcursul implementarii proiectului Reprezentare in teren si la sediile Autoritatii de Management si/sau Organismului Intermediar Monitorizarea desfasurarii activitatilor a indicatorilor prevazuti în proiect a valabilitatii documentelor si a termenelor de expirare Fotocopierea indosarierea scanarea integrarea tuturor documentelor necesare pentru proiect si alte activitati specifice de secretariat cu respectarea cerintelor specifice de forma si de continut a progr de finant
- Număr anunț
- DA28882831
- Autoritate contractantă
- Comuna Rosiori (CUI 15579483)
- Furnizor / câștigător
- BIROUL DE CONSULTANŢĂ AXIS SRL (CUI 26171195)
- Cod CPV
- 79400000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.000 RON
- Valoare atribuită
- 7.000 RON
- Data publicării
- 29.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 30.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.