Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de consultanta pentru elaborare tema de proiectare si elaborarea cererii de finantare si a dosarului aferenta pentru investitia IMBUNATATIREA INFRASTRUCTURII RUTIERE AGRICOLE IN COMUNA CIUMEGHIU, JUDETUL BIHOR, in scopul accesarii unor fonduri nerambursabile prin Programul Naţional De Dezvoltare Rurală (PNDR) 2021 - 2027 SUBMĂSURII 4.3 – „Investiţii pentru dezvoltarea, modernizarea sau adaptarea infrastructurii agricole şi silvice” – componenta de Infrastructură de acces agricolă. In vederea atribuirii contractului de achizitie publica, va rugam prezentati in original la sediul autorittaii contractante in termen de maxim 5 zile de la acceptarea in sicap a ofertei dvs. urmatoarele documente: 1. Formular de ofertă; 2. Detalierea costurilor pentru achiziția serviciilor cu tarif lei/oră; 3. Certificat constatator emis de Oficiul Registrului Comerţului, 4. Lista cuprinzând personalul desemnat pentru îndeplinirea contractului; 5. CV-uri, diplome ale personalului desemnat pentru îndeplinirea contractului, în copie conformă cu originalul.
- Număr anunț
- DA28827432
- Autoritate contractantă
- Comuna Ciumeghiu (Consiliul Local Ciumeghiu) (CUI 4641300)
- Furnizor / câștigător
- BIROUL DE CONSULTANŢĂ AXIS SRL (CUI 26171195)
- Cod CPV
- 79421000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 90.000 RON
- Valoare atribuită
- 90.000 RON
- Data publicării
- 22.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.