Atribuită
Cumpărare directă
CURATITOR. DE FRANE ECO R511 500 ML /[1] 30 BUC 6742 0170 SPRAY START RAPID 300ML /[1] 12 BUC 6168 0980 SOLUTIE DE DEZGHETAT PARBRIZUL 500ML /[1] 24 BUC 6166 0142 CA(5L)DETER.IARNA PARBRIZE FDG R539 10 BUC 00 5809N 5972 PACHET DISCURI POLIZARE TAIERE 1 BUC
- Număr anunț
- DA28887186
- Autoritate contractantă
- APA CANAL SIBIU SA (CUI 2684940)
- Furnizor / câștigător
- FOERCH SRL (CUI 22816329)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.755 RON
- Valoare atribuită
- 1.755 RON
- Data publicării
- 29.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 30.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.