Atribuită Cumpărare directă

0199-PACHET MENTENANTA UTILAJE 00 6550 5791 48 P.VASELINA TEMP.RIDICATA TRUCK 400G 48BUC+PGP 1 6702 0026 RO/DEGRIP.SUP.RAP.S410 \[12] 12

Număr anunț
DA28716944
Autoritate contractantă
STATIUNEA DE CERCETARE DEZVOLTARE AGRICOLA VALU LUI TRAIAN (CUI 2987537)
Furnizor / câștigător
FOERCH SRL (CUI 22816329)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.131 RON
Valoare atribuită
1.131 RON
Data publicării
08.09.2021 00:00
Data finalizării
09.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.131 RON

din 1.131 RON estimat