Atribuită Cumpărare directă

20 de teste antigen rapid Covid 19 care indeplinesc unele criterii de performanta: specificitate peste 97% si sensibilitate peste 90% in comparatie cu un test RT-PCR. 13 teste Covid se vor efectua pentru data de 01.10.2021, iar 7 teste antigen rapid Covid 19 pentru data de 02.10.2021.

Număr anunț
DA28879262
Autoritate contractantă
CLUB SPORTIV MUNICIPAL ALEXANDRIA (CUI 39520211)
Furnizor / câștigător
SMART MEDICAL CLINIC SRL (CUI 14363162)
Cod CPV
85148000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.800 RON
Valoare atribuită
1.800 RON
Data publicării
29.09.2021 00:00
Data finalizării
29.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.800 RON

din 1.800 RON estimat