Atribuită
Cumpărare directă
BURETI CU CANELURA 3BUC/SET 2 SET * 0.9; ERIX CLOR PARFUMAT 1 L 4 BUC * 2; COADA LEMN 4 BUC * 1.5; COS BIROU 3 BUC * 4.9; CREMA CORAL 500ML 2 BUC * 2.95; ERIX DETARFLORAL 1 L 13 BUC * 3.5; BONUX MANUAL 900G 5 buc * 5; CIF 2 IN 1 DEZINFECTANT 750ML 5 BUC * 9; FARAS METALIC 1 BUC * 8.9; GALEATA 14L CU STORCATOR 2 BUC * 7.1; HARTIE IG. NORMALA 1 STR NATUR 60GR 60 ROLA * 0.2; LAVETE 30 X 40 100BUC/SET BUMBAC 106 buc * 0.5; LAVETA MICROFIBRA 30X40 4BUC/SET SONIC CLEAN 2 set * 7; MANUSI MENAJ DIN LATEX XL(T) 20 PER * 2; MATURA SORG CU COADA 4 BUC * 10; MOP BUMBAC 250 GR 4 BUC * 2.54; PASTILE EFERVESCENTE DE CLOR 300TABLETE/CUT(1KG) 1 CUT * 36; SARE TABLETA DEDURIZARE SAC 25KG 1 SAC * 20.5; PERIE PARDOSELI PLASTIC MD4 3 BUC * 7; COADA LEMN 3 BUC * 1.5; PASTILE PISOAR 1KG 1 BUC * 22.96; ERIX PRAF CURATAT 500GR 5 BUC * 2.2; SACI MENAJ 240L 10/ROLA "EXPERT CHIM" PRACTIC 80 ROLA * 4.8; SACI MENAJERI 35 L 50 BUC/ROLA 10 ROLA * 2; SACI MENAJ 60L 15 BUC/ROLA LDPE 20 ROLA * 2.5; SET WC UTIL (PERIE + SUPORT) 4 BUC * 3.3; SITA PISOAR ODORIZANTA (0422) 4 BUC * 3.9; PONS ANTICALCAR ZAS 750ML 1 BUC * 9.4; CORAL SOL GEAM 750 ML 7 buc * 4.2; ERIX SOLUTIE PARCHET 1L 5 BUC * 4.2; SPRAY MOBILA NOBLESS/EMBLEZE 400ML 5 BUC * 4.5; DOMESTOS 750 ML 3 BUC * 5.2, cf ref 17384/08.09.2021+ 17385/08.09.2021-Cimitir Sf.Lazar; 16573/27.08.2021 - Port Ambarcatiuni; 17387/08.09.2021 - Parcare tir Drum Centura; 17265/06.09.2021 - Stefan cel Mare
- Număr anunț
- DA28809721
- Autoritate contractantă
- SC GOSPODARIRE URBANA SRL (CUI 27413181)
- Furnizor / câștigător
- EXPERT CHIM CONSUM SRL (CUI 26563911)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.040 RON
- Valoare atribuită
- 1.040 RON
- Data publicării
- 21.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.