Atribuită Cumpărare directă

Asigurare CASCO cu valabilitate 12 luni, pentru auto AG14RME si AG02WPW - AG14RME prima 1.554,65 lei - AG02WPW prima 1.192,48 lei Conform ofertei detaliata .

Număr anunț
DA28874122
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI JUDETUL ARGES (CUI 4317959)
Furnizor / câștigător
SC GLOBASIG BROKER DE ASIGURARE-REASIGURARE SRL (CUI 14991736)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.747 RON
Valoare atribuită
2.747 RON
Data publicării
28.09.2021 00:00
Data finalizării
29.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.747 RON

din 2.747 RON estimat