Atribuită
Cumpărare directă
Pachet materiale promovare cf AC Diplome A4, tipar policromie fata, 80 buc x 1.50 lei=120 lei Bloc notes A5, coperta personalizata policromie, interior 30 file albe, 150 buc x 11.50 lei=1725 lei Pungi hartie, hartie kraft albit, 28x31x12 cm, 200 buc x 1.87 lei=374 lei
- Număr anunț
- DA28804635
- Autoritate contractantă
- FEDERATIA ROMANA DE GIMNASTICA RITMICA (CUI 15549520)
- Furnizor / câștigător
- BTL CREATIVE COMMUNICATION SRL (CUI 14774354)
- Cod CPV
- 39294100-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.219 RON
- Valoare atribuită
- 2.219 RON
- Data publicării
- 20.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 21.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.