Atribuită
Cumpărare directă
1 SR EN ISO 23036-1:2021 Microbiologia lanţului alimentar. Metode pentru detectarea larvelor Anisakidae L3 în peşte şi produse din peşte. Partea 1: Metoda presă-UV Limba Engleza 1 buc 83.70 ron fara TVA 2 SR EN ISO 23036-2:2021 Microbiologia lanţului alimentar. Metode pentru detectarea larvelor Anisakidae L3 în peşte şi produse din peşte. Partea 2: Metoda digestiei artificiale Limba Engleza 1 buc 83.70 ron fara TVA 3 SR EN ISO 16140-3:2021 Microbiologia lanțului alimentar. Validarea metodelor. Partea 3: Protocol pentru verificarea întrun singur laborator a metodelor de referință și a metodelor alternative validate Limba Engleza 1 buc 204.89 ron fara TVA 4 SR EN ISO 19036:2020 Microbiologia lanțului alimentar. Estimarea incertitudinii de măsurare pentru determinările cantitative Limba Engleza 1 buc 129.15 ron fara TVA 5 ISO 6888-1:2021 Microbiology of the food chain — Horizontal method for the enumeration of coagulase-positive staphylococci (Staphylococcus aureus and other species) — Part 1: Method using BairdParker agar medium Limba Engleza 1 buc 542.49 ron fara TVA Comunicat Având în vedere recomandările Grupului de Comunicare Strategică din cadrul Ministerului Afacerilor Interne referitoare la adoptarea unor măsuri preventive, în scopul prevenirii îmbolnăvirii cu Coronavirus (Covid-19) si in conformitate cu Decizia Asociatiei de Standardizare din Romania, cu nr. 57/16.07.2020, vă aducem la cunoștință că în perioada 16 martie 2020 – 15 oct 2021, activitatea de relații cu p
- Număr anunț
- DA28897948
- Autoritate contractantă
- Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Galati (CUI 3553277)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIATIA DE STANDARDIZARE DIN ROMANIA-ASRO (CUI 11134288)
- Cod CPV
- 22121000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.043 RON
- Valoare atribuită
- 1.043 RON
- Data publicării
- 30.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 30.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.