Atribuită Cumpărare directă

SR EN ISO 13843:2017 Calitatea apei. Cerinţe pentru stabilirea caracteristicilor de performanţă ale metodelor microbiologice cantitative Limba Engleza 1 buc 174.60 ron fara TVA 2 SR EN ISO 19011:2018 Linii directoare pentru auditarea sistemelor de management Limba Româna 1 buc 144.29 ron fara TVA 3 SR EN ISO/IEC 17000:2020 Evaluarea conformității. Vocabular și principii generale Limba Româna 1 buc 97.33 ron fara TVA Comunicat Având în vedere recomandările Grupului de Comunicare Strategică din cadrul Ministerului Afacerilor Interne referitoare la adoptarea unor măsuri preventive, în scopul prevenirii îmbolnăvirii cu Coronavirus (Covid-19) si in conformitate cu Decizia Asociatiei de Standardizare din Romania, cu nr. 57/16.07.2020, vă aducem la cunoștință că în perioada 16 martie 2020 – 15 oct 2021

Număr anunț
DA28877976
Autoritate contractantă
Directia de Sanatate Publica Vrancea (CUI 11325091)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA DE STANDARDIZARE DIN ROMANIA-ASRO (CUI 11134288)
Cod CPV
22121000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
416 RON
Valoare atribuită
416 RON
Data publicării
29.09.2021 00:00
Data finalizării
29.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

416 RON

din 416 RON estimat