Atribuită
Cumpărare directă
1 SR EN 13037:2012 Amelioratori de sol şi substraturi de cultură. Determinarea pH-ului Limba Engleza 1 buc 68.55 ron fara TVA 2 SR EN 13038:2012 Amelioratori de sol şi substraturi de cultură. Determinarea conductivităţii electrice Limba Engleza 1 buc 68.55 ron fara TVA 3 SR EN 13039:2012 Amelioratori de sol şi substraturi de cultură. Determinarea conţinutului de materie organică şi cenuşă Limba Engleza 1 buc 65.52 ron fara TVA 4 SR EN 13040:2008 Amelioratori de sol şi substraturi de cultură. Pregătirea eşantionului pentru analize chimice şi fizice, determinarea conţinutului în substanţă uscată, conţinutului de apă şi densităţii aparente în stare compactată în laborator Limba Engleza 1 buc 80.67 ron fara TVA 5 SR EN 13650:2002 Amelioratori de sol şi substraturi de cultură. Extracţia elementelor solubile în apă regală Limba Engleza 1 buc 88.24 ron fara TVA Comunicat Având în vedere recomandările Grupului de Comunicare Strategică din cadrul Ministerului Afacerilor Interne referitoare la adoptarea unor măsuri preventive, în scopul prevenirii îmbolnăvirii cu Coronavirus (Covid-19) si in conformitate cu Decizia Asociatiei de Standardizare din Romania, cu nr. 57/16.07.2020, vă aducem la cunoștință că în perioada 16 martie 2020 – 15 sept 2021, activitatea de relații cu publicul se va realiza doar prin telefon sau prin corespondență electronică.
- Număr anunț
- DA28775079
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare - Dezvoltare pentru Pedologie, Agrochimie si Protectia Mediului - ICPA Bucuresti (CUI 18107639)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIATIA DE STANDARDIZARE DIN ROMANIA-ASRO (CUI 11134288)
- Cod CPV
- 22121000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 371 RON
- Valoare atribuită
- 371 RON
- Data publicării
- 16.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.