Atribuită
Cumpărare directă
TL-411XW TONER ORIGINAL PANTUM TL-411XW BUC 2* 214,29 DL-410 DRUM UNIT ORIGINAL PANTUM DL-410 BUC 1* 298,32 TN2320 TONER COMPATIBIL BROTHER 2320 BUC 3* 37,82 D111L TONER COMPATIBIL M2070 BUC 6* 46,22 CF217A TONER COMPATIBIL HP M102A BUC 8* 42,02 DR2300 DRUM UNIT COMPATIBIL BROTHER L2500 BUC 1* 46,22 CF219A DRUM UNIT COMPATIBIL HP M102A BUC 1* 46,22 CF244A TONER COMPATIBIL HP CF244A BUC 5* 42,02 TN1030 TONER COMPATIBIL BROTHER HL-1110 BUC 3* 29,41 X463 TONER COMPATIBIL LEXMARK X466 15K PAG BUC 1* 105,04 E350 TONER COMPATIBIL LEXMARK E350 BUC 2* 75,63 Q5949X TONER COMPATIBIL HP 1320 BUC 1* 46,22 TN2421 TONER COMPATIBIL BROTHER TN2421 BUC 2* 42,02 Q2612A TONER COMPATIBIL HP LJ 1010 BUC 1* 33,61 REFILL CARTUS PANTUM BUC 1* 100,84
- Număr anunț
- DA28814763
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3627587)
- Furnizor / câștigător
- LIGHT SISTEMS SRL (CUI 15951489)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.365 RON
- Valoare atribuită
- 2.365 RON
- Data publicării
- 21.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.