Atribuită
Cumpărare directă
TN1030 TONER COMPATIBIL XEROX DCP1510 BUC 2 29,41 M2400 TONER EPSON M2400 BUC 1 46,22 X3020 TONER COMPATIBIL XEROX 3020 BUC 4 42,02 DVD+R DL HP 8.5GB PACHET 10BUC PAC 1 21,01 TN2421 TONER COMPATIBIL BROTHER MFC-2712DN BUC 1 50,42 CRG725 TONER COMPATIBIL CANON 725A BUC 1 33,61 D116L TONER COMPATIBIL SAMSUNG D116L BUC 1 46,22 D111L TONER COMPATIBIL SAMSUNG M2022 BUC 1 46,22 R116 DRUM UNIT SAMSUNG R116 BUC 1 46,22 3YM62AE CARTUS ORIGINAL HP 305XL NEGRU BUC 1 79,83 3YM63AE CARTUS ORIGINAL HP 305XL COLOR BUC 1 71,43 285A TONER COMPATIBIL HP M1132 BUC 1 33,61 TN2320 TONER COMPATIBIL BROTHER DCP-L2500 BUC 1 37,82 WC3215 TONER COMPATIBIL XEROX PHASER 3052 BUC 1 50,42
- Număr anunț
- DA28727490
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3627587)
- Furnizor / câștigător
- LIGHT SISTEMS SRL (CUI 15951489)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 789 RON
- Valoare atribuită
- 789 RON
- Data publicării
- 09.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 13.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.