Atribuită Cumpărare directă

UC LENOVO I3-4130 8GB SSD 512GB HDD 500GB WINDOWS 10 PRO REFURBISHED BUC 2*840.34 KIT TASTATURA SI MOUSE DELUX USB BUC 2*37.82 MONITOR DELL 22 TFT FULLHD REFURBISHED BUC 1*276.47 IMPRIMANTA LASER MONOCROM XEROX PHASER 3020 BUC 1*310,08

Număr anunț
DA28726829
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3627587)
Furnizor / câștigător
LIGHT SISTEMS SRL (CUI 15951489)
Cod CPV
30213300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.342 RON
Valoare atribuită
2.342 RON
Data publicării
09.09.2021 00:00
Data finalizării
13.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.342 RON

din 2.342 RON estimat