Atribuită
Cumpărare directă
1 - Vidanjare ape menajere - 30 mc - 30 lei / mc - 900 lei + TVA 2 - Desfundare tub canal - 22 tronsoane - 250 lei / tronson - 5500 lei + TVA 3 - Decolmatare tronson - 21 tronsoane - 250 lei / tronson - 5250 lei + TVA 4 - Curatire si spalare tronson - 20 tronsoane - 250 lei / tronson - 5000 lei + TVA, Pachet servicii cf. contract, Caiet sarcini si oferta 3261/24.08.21
- Număr anunț
- DA28693463
- Autoritate contractantă
- ACADEMIA DE STUDII ECONOMICE BUCURESTI (CUI 4433775)
- Furnizor / câștigător
- ROGES TOTAL SERV SRL (CUI 30373001)
- Cod CPV
- 90460000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.650 RON
- Valoare atribuită
- 16.650 RON
- Data publicării
- 06.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 06.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.