Atribuită Cumpărare directă

D.G.A.S.P.C. Sector 6 doreste sa achizitioneze 12 bucati Pilota 140/200 cm si 12 bucati Patura pat 200/140 Cm, cu livrare la Complex de Servicii, Apartamente Sociale de Tip Familial, Aleea Istru nr. 4, Sector 6, Bucuresti.

Număr anunț
DA28836539
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI SECTOR 6 (CUI 17300924)
Furnizor / câștigător
MIRAJ PRACTIC SRL (CUI 33919125)
Cod CPV
39511000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.340 RON
Valoare atribuită
2.340 RON
Data publicării
23.09.2021 00:00
Data finalizării
24.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.340 RON

din 2.340 RON estimat