Atribuită
Cumpărare directă
D.G.A.S.P.C. Sector 6 doreste sa achizitioneze 66 perechi Saboti ortopedici pentru lucru, cu livrare la Centrul de Zi Pinocchio, Aleea Compozitorilor nr. 20, Sector 6, Bucuresti. Saboti ortopedici pentru lucru, marimile: 35=2 perechi, 36=14 perechi, 37=10 perechi, 38=19 perechi, 39=14 perechi, 40=5 perechi, 41= 1 pereche, 43=1 pereche
- Număr anunț
- DA28779673
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI SECTOR 6 (CUI 17300924)
- Furnizor / câștigător
- MIRAJ PRACTIC SRL (CUI 33919125)
- Cod CPV
- 18830000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.432 RON
- Valoare atribuită
- 3.432 RON
- Data publicării
- 16.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.