Atribuită Cumpărare directă

D.G.A.S.P.C. Sector 6 doreste sa achizitioneze 132 bucati COSTUM DE LUCRU TERCOT (BLUZA CU ANCHIOR SI PANTALON) si 2 bucati SALOPETA DE LUCRU TERCOT, cu livrare la Centrul de Zi Pinocchio, Aleea Compozitorilor nr. 20, Sector 6, Bucuresti. -COSTUM DE LUCRU TERCOT (BLUZA CU ANCHIOR SI PANTALON) astfel: Compleu cu imprimeu pentru copii , desene, material subtire, pentru personalul medical si educatori, masura 36=10 buc, 38=12 buc 40= 10 buc, 42=10 bucati, 44=6 bucati, 46=18 bucati, 48=18 bucati, 50=4 bucati, 52=10 bucati, 54=2 bucati, 56=4 bucati, 58=10 bucati Compleu barbat fara imprimeu, culoare verde sa albastru pentru ingrijitor, masura 48=2 bucati Compleu alb pentru bucatarese, masura 44= 4 bucati, 50=8 bucati, 54=4 bucati -SALOPETA DE LUCRU TERCOT masura 50= 2 bucati

Număr anunț
DA28779243
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI SECTOR 6 (CUI 17300924)
Furnizor / câștigător
MIRAJ PRACTIC SRL (CUI 33919125)
Cod CPV
18100000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.015 RON
Valoare atribuită
11.015 RON
Data publicării
16.09.2021 00:00
Data finalizării
20.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.015 RON

din 11.015 RON estimat