Atribuită
Cumpărare directă
melc pompa ulei 136, 142 Buc 1 colier partitie 340/357 Buc 1 arc ambreiaj 535Rx, 333R, 135R Buc 1 bujie 2T NGK Buc 1 capac suport tambur fir T45x Buc 1 carcasa ambreiaj 535Rx, 135R, 333R Buc 1 MANOPERA UT 15 tija 535Rx, 333R, 135R Buc 1 arc ambreiaj 535Rx, 333R, 135R Buc 1 MANOPERA UT 10 capac suport tambur fir T45x Buc 1 ulei amestec 1 L Husqvarna LS+ pentru motoare in 2T
- Număr anunț
- DA28804096
- Autoritate contractantă
- Comuna Sona (CUI 4562036)
- Furnizor / câștigător
- AGRO-SILVA SRL (CUI 14657419)
- Cod CPV
- 50800000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 802 RON
- Valoare atribuită
- 802 RON
- Data publicării
- 20.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 21.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.