Atribuită Cumpărare directă

Pachet materiale necesare lucrărilor de intervenţie la drumurile judeţene in vederea asigurării siguranţei rutiere, astfel: Ulei amestec combustibil 1 L pentru drujbă Husqvarna - 20 buc., Vaselină tub 400 gr. - 60 buc., Ulei amestec combustibil 1 L pentru suflanta Sthil - 5 buc., Ulei lanţ 1 L pentru drujbă Husqvarna - 30 buc., Spray vopsea fluorescent - 20 buc., in conformitate cu Caietul de sarcini nr. 18200/18.08.2021 și formularul de propunere tehnicã și financiarã transmis de dvs. prin e-mail și înregistrat la sediul CJ alba sub nr. 18939/01.09.2021. Obs.: Operatorii economici care se află în situații potential generatoare de conflict de interese in sensul art. 59-60 din Legea 98/2016, vor refuza prezenta achizitie directa. Persoanele cu functii de decizie sunt publicate pe site-ul www.cjalba.ro.

Număr anunț
DA28686066
Autoritate contractantă
UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
Furnizor / câștigător
AGRO-SILVA SRL (CUI 14657419)
Cod CPV
24951000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.609 RON
Valoare atribuită
3.609 RON
Data publicării
03.09.2021 00:00
Data finalizării
07.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.609 RON

din 3.609 RON estimat