Atribuită Cumpărare directă

LC 151 masina de tuns gazon Husqvarna - 2 buc 520i HD60 motounealta tuns gard viu Husqvarna - 1 buc BLi300 acumulator Li-Ion, 36V, 9.4Ah - 1 buc QC500 incarcator 500W, 220V - 1 buc

Număr anunț
DA28668900
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE ADMINISTRAREA PATRIMONIULUI SEBES (CUI 16029704)
Furnizor / câștigător
AGRO-SILVA SRL (CUI 14657419)
Cod CPV
42611000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.982 RON
Valoare atribuită
7.982 RON
Data publicării
01.09.2021 00:00
Data finalizării
03.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.982 RON

din 7.982 RON estimat