Atribuită
Cumpărare directă
SET PLACUTE FRANA RENAULT (PLACUTE FRANA 244.29+SENZOR UZURA 40)=2*284.29=568.58 CAP DE BARA Peugeot Partner=28.97 BUCSA AXA FATA Peugeot Partner=1*35.10 BUCSA BARA STABILIZATOARE FATA DAF=2*37.15=74.30 Bieleta antiruliu bara stabilizatoare fata (BRAT/BIELETA SUSPENSIE STABILIZATOR DAF 87+ CAP BARA DF 81)=168.0*2=336.00 SUPAPA ABS VOLVO=277.98 OGLINDA COMPLETA STG Iveco Dailly=745.86 CRUCE CARDAN RENAULT=234.60
- Număr anunț
- DA28886437
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
- Furnizor / câștigător
- SC MEC-DIESEL SEE SRL (CUI 35372791)
- Cod CPV
- 34322000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.301 RON
- Valoare atribuită
- 2.301 RON
- Data publicării
- 29.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 30.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.