Atribuită
Cumpărare directă
CAMERA FRANARE 24 VOLVO 2000 1*97.00 FILTRU COMBUSTIBIL 481-FS VOLVO 2000 1*23 FILTRU COMBUSTIBIL 4144-FS VOLVO 2000 1*52 FILTRU ULEI VOLVO 2000 1-*26 FILTRU ULEI VOLVO by pass VOLVO 2000 1*36 FILTRU AER VOLVO 2000 1*218 FILTRU AER SECUNDAR VOLVO 2000 1*94.00 FILTRU USCATOR VOLVO 2000 1*249.00 FILTRU POLEN CABINA 961-AC VOLVO 2000 1*24 FILTRU ULEI 044-OH VOLVO 2000 1*9.20 TOBA ESAPAMENT VOLVO 2000 1*1290 TOBA ESAPAMENT FINALA VOLVO 2000 1*249 COLIER EVACUARE VOLVO 2000 2*29=58 SUPAPA REGLAJ ABS 1*264.32 COLIER EVACUARE VOLVO 2000 2*29.00
- Număr anunț
- DA28768415
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
- Furnizor / câștigător
- SC MEC-DIESEL SEE SRL (CUI 35372791)
- Cod CPV
- 34300000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.748 RON
- Valoare atribuită
- 2.748 RON
- Data publicării
- 15.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.