Atribuită Cumpărare directă

Actualizare SF obiectiv de investitie AMENAJARE CANAL SCURGERE APE PLUVIALE SOS CORNATELU JUD. DAMBOVITA

Număr anunț
DA28682933
Autoritate contractantă
PRIMARIA BALENI (CUI 4280060)
Furnizor / câștigător
PRIMAVERA URBAN CONSULTING S.R.L. (CUI 33845338)
Cod CPV
71000000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.000 RON
Valoare atribuită
5.000 RON
Data publicării
03.09.2021 00:00
Data finalizării
06.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.000 RON

din 5.000 RON estimat