Atribuită Cumpărare directă

Masa dreptunghiulara reglabila de plastic verde lime

Număr anunț
DA28757464
Autoritate contractantă
GRADINITA P.P. "SF. SAVA (CUI 32216429)
Furnizor / câștigător
AAD TOTAL ADMINISTRATION SRL (CUI 15016633)
Cod CPV
39161000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.721 RON
Valoare atribuită
2.721 RON
Data publicării
14.09.2021 00:00
Data finalizării
15.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.721 RON

din 2.721 RON estimat