Atribuită Cumpărare directă

Oglinda mare, incasabila intr-un cadru de placaj, care permite profesorului sa efectueze sesiuni de terapie logopedica cu copilul. Oglinda se fixeaza pe perete cu suruburi. Dimensiuni: 72 x 132 cm (cu cadru), 60 x 120 cm (fara cadru) Pretul este pentru o bucata / oglinda. Celelalte elemente si accesorii prezentate in imagini nu sunt incluse in pret. Acest produs nu este o jucarie! Nu lasati ambalajele jucariilor/produselor la indemana copiilor. Indepartati orice ambalaj al jucariei/produsului inainte de a da jucaria/produsul copilului. Va rugam sa supravegheati copilul in timp ce se joaca/foloseste acest produs. Pastrati instructiunile si etichetele pentru referinte viitoare. Pastrati jucaria/produsul departe de foc; feriti jucaria/produsul de temperaturi ridicate si umiditate

Număr anunț
DA28705504
Autoritate contractantă
Scoala Profesionala Speciala Ion Teodorescu (CUI 4364977)
Furnizor / câștigător
AAD TOTAL ADMINISTRATION SRL (CUI 15016633)
Cod CPV
38622000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.260 RON
Valoare atribuită
1.260 RON
Data publicării
07.09.2021 00:00
Data finalizării
08.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.260 RON

din 1.260 RON estimat