Atribuită Cumpărare directă

Caracteristici: • fabricat din plastic solid • suprafata striata, rezistent la zgarieturi si umiditate • forma ergonomica, confortabil • unghiul dintre spatar si picioarele din spate ofera o stabilitate mare • culori vii • usor de intretinut Dimensiuni: • Inaltime sezut: 35,5 cm Recomandat pentru copii cu inaltimea intre 119 si 142 cm Transport gratuit la comenzi de peste 500 lei.

Număr anunț
DA28695688
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 REMETEA (CUI 19343077)
Furnizor / câștigător
AAD TOTAL ADMINISTRATION SRL (CUI 15016633)
Cod CPV
39112100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.857 RON
Valoare atribuită
2.857 RON
Data publicării
06.09.2021 00:00
Data finalizării
07.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.857 RON

din 2.857 RON estimat