Atribuită Cumpărare directă

COADA TARNACOP MARE 1X11.76 CABLU OTELIT 10MM 6X6.72 TRUSA PREDUCELE VOREL 2-22MM 1X34.45 SET 20 BIT +1PORT BS21D 1X42.02 SAIBA GROVER M10 10X0.42 BATERIE ALCALINA LR06 BAT0237 24X 2.27 DILUANT NITRO THINNER 1L 10X23.53 MANUSI NITRIL CU POLIESTER 10 2X5.04 LAC PROTECTOR EXTRA 3IN1 INCOLOR 10X28.57 PENSULA LATA X-6 80MM 3X10.08 DILUANT NITRO THINNER 1L 1X23.53 GRUND PITURA ROSU OXID 0.75L 6X11.76 DISC WINONE 125 X6 1X5.04 ZAVOR PLAT 140MM 644079 BALAMA SUDABILA CU UMAR 20X140MM 2X8.4 DISC ABRAZIV SCAI 125MM P150/5BUC 3X3.36 HOLSURUB LEMN CAP HEXAGONAL 8X110MM 100X0.67 DIBLU FIXARI GRELE 12X100MM 100X0.42 RULETA 5MX19MM 1X14.29 Manopera/Reparatii 1X33.61 BURGHIU METAL 11X100/165MM 1X16.81 RULETA 5X19MM 1X7.56 DISC LUGA 230MM 4X7.14 SET ZUGRAV PROFESIONAL 25CM 1X21.85 BALAMA SCARA 2X4.2 BURGHIU BETON SDS+ 12X260MM 1X11.76 DISC FLEXIUS METAL 125X1.0X22.23MM 5X2.10

Număr anunț
DA28790693
Autoritate contractantă
Serv.Public Directia Întretinerea, Repararea Patrimoniului Consiliului Local, Serv. Iluminat Public, Dezapezire Resita (CUI 15082947)
Furnizor / câștigător
C.D.A. BAICAL 2003 SRL (CUI 16083509)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.143 RON
Valoare atribuită
1.143 RON
Data publicării
17.09.2021 00:00
Data finalizării
18.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.143 RON

din 1.143 RON estimat