Atribuită Cumpărare directă

Manopera/Reparatii GENERATOR SUBARU 1X168.07 Manopera/Reparatii MS 170 1X109.24 Manopera/Reparatii MS 180 1X109.24

Număr anunț
DA28782574
Autoritate contractantă
S.C. AQUACARAS S.A. (CUI 16868757)
Furnizor / câștigător
C.D.A. BAICAL 2003 SRL (CUI 16083509)
Cod CPV
50800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
386 RON
Valoare atribuită
386 RON
Data publicării
16.09.2021 00:00
Data finalizării
17.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

386 RON

din 386 RON estimat